Pierwszy stolik z krzesełkami dla dziecka... 0
Pierwszy stolik z krzesełkami dla dziecka...

Stolik i krzesełka dla przedszkolaka...

Dziecko potrzebuje przestrzeni do rozwoju i zabawy. Przedszkolak, także ten najmłodszy, potrzebuje miejsca, w którym będzie mógł spokojnie pracować. Mowa oczywiście o nauce rysowania i malowaniu. Każda twórczość artystyczna wymaga wolnej przestrzeni. Dobrze dopasowane do wzrostu dziecka stolik i krzesełka są wręcz niezbędne.

czytaj całość »
Zakup rowerka... 0
Zakup rowerka...

Na co muszą Państwo zwrócić uwagę, wybierając rower dla dziecka?

Wybierając rower dla dziecka, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wygląd i dodatki. Niekiedy jednak okazuje się, że dodatki są mniej istotne i ważniejsza może się okazać wielkość danego modelu. Im mniejsze dziecko, tym rower powinien być mniejszy i lżejszy . Dzięki temu będzie łatwiejszy w prowadzeniu.

Nie mogą kierować się Państwo jedynie wiekiem dziecka, ale jego wzrostem (szczególnie ważna staje się długość nogi dziecka od ziemi do kroku). Dzieci bowiem rosną w bardzo różnym tempie. Dla jednego 3-latka może być dobry rowerek z kołami 12-calowymi, dla innego dobry będzie już z 14- calowymi. Ważne, aby rower był dobrze dobrany, a dziecko mogło na nim swobodnie ruszyć, kręcić pedałami i się zatrzymać. Nasze 12 -letnie doświadczenie wskazuje, że rower kupowany na wyrost może zniechęcić dziecko do nauki jazdy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl